š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now











Latour Carpet - Clearance
| Collection: | Latour |
|---|---|
| Colors: | Olive, Blue, Taupe, Green |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 80% Silk, 20% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
| Fringe Length: | 1" |
Select Title
From $239.00
Latour Carpet - Clearanceā
$239.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Latour |
|---|---|
| Colors: | Olive, Blue, Taupe, Green |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 80% Silk, 20% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
| Fringe Length: | 1" |























