





Feizy Legacy Transitional Bordered - Gray/Silver/Black Area Rug - Clearance
| Collection: | Legacy |
|---|---|
| Colors: | Gray, Silver Gray, Black |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: Wool, Viscose / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.75" |
| Styles: | Transitional,Southwestern,Casual |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.75" |
Original: $949.00
-65%$949.00
$332.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Legacy |
|---|---|
| Colors: | Gray, Silver Gray, Black |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: Wool, Viscose / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.75" |
| Styles: | Transitional,Southwestern,Casual |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.75" |























