


Feizy Leilani Modern Abstract - Taupe Area Rug - Clearance
| Collection: | Leilani |
|---|---|
| Colors: | Taupe |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100%Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary,Industrial,Luxury & Glam |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |
Original: $439.00
-65%$439.00
$153.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Leilani |
|---|---|
| Colors: | Taupe |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100%Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary,Industrial,Luxury & Glam |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |























