





Feizy Lennon Transitional Abstract - Tan/Taupe/Gray Area Rug
| Collection: | Lennon |
|---|---|
| Colors: | Tan, Taupe, Gray |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Polyester, Polypropylene / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.19" |
| Styles: | Transitional,Casual,Industrial |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.19" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Lennon |
|---|---|
| Colors: | Tan, Taupe, Gray |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Polyester, Polypropylene / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.19" |
| Styles: | Transitional,Casual,Industrial |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.19" |























