š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Levent Blue Area Rug
| About: | Introduce sophisticated style and comfort to your home. This piece is crafted from Polyester using machine woven construction available in Kelly Green with contemporary style Made in Turkey. |
|---|---|
| Collection: | Levent |
| Colors: | Green |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |
Select Title
From $55.65
Original: $159.00
-65%Levent Blue Area Rugā
$159.00
$55.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| About: | Introduce sophisticated style and comfort to your home. This piece is crafted from Polyester using machine woven construction available in Kelly Green with contemporary style Made in Turkey. |
|---|---|
| Collection: | Levent |
| Colors: | Green |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |























