🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



















Lewisberry Area Rug
| Collection: | Lewisberry |
|---|---|
| Colors: | White, Aqua, Teal, Light Brown, Navy, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.11" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Lewisberry Area Rug—
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Lewisberry |
|---|---|
| Colors: | White, Aqua, Teal, Light Brown, Navy, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.11" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























