š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Liana Jute Rug - Clearance
| Collection: | Liana |
|---|---|
| Colors: | Beige, Sandstone, Peach |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Felt |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 2" |
Select Title
From $27.65
Original: $79.00
-65%Liana Jute Rug - Clearanceā
$79.00
$27.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Liana |
|---|---|
| Colors: | Beige, Sandstone, Peach |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Felt |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 2" |























