š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Ligao Area Rug - Clearance
| Collection: | Ligao |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Tan, Peach, Light Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 60% Wool, 40% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 1" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Ligao Area Rug - Clearanceā
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ligao |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Tan, Peach, Light Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 60% Wool, 40% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 1" |























