š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now


Ligeia Area Rug
| Collection: | Ligeia |
|---|---|
| Colors: | Tan, Off White, Dark Brown, Light Gray, Taupe |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polypropylene, 50% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.71" |
Select Title
From $79.00
Ligeia Area Rugā
$79.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ligeia |
|---|---|
| Colors: | Tan, Off White, Dark Brown, Light Gray, Taupe |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polypropylene, 50% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.71" |























