







Feizy Lilliana Transitional Geometric - Orange/Ivory/Tan Area Rug - Clearance
| Collection: | Lilliana |
|---|---|
| Colors: | Orange, Ivory, Tan |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100%Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.19" |
| Styles: | Transitional,Bohemian,Bohemian & Eclectic |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.19" |
Original: $299.00
-65%$299.00
$104.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Lilliana |
|---|---|
| Colors: | Orange, Ivory, Tan |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100%Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.19" |
| Styles: | Transitional,Bohemian,Bohemian & Eclectic |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.19" |























