





Feizy Limerick Modern Solid - Blue/White Area Rug
| Collection: | Limerick |
|---|---|
| Colors: | Blue, White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100%PET |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary,Casual |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
Original: $129.00
-65%$129.00
$45.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Limerick |
|---|---|
| Colors: | Blue, White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100%PET |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary,Casual |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |























