š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now













Live Marble Gray Area Rug - Clearance
| Collection: | Liverpool |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Medium Gray, Off White, Rust, Charcoal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Modern Geometric |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Live Marble Gray Area Rug - Clearanceā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Liverpool |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Medium Gray, Off White, Rust, Charcoal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Modern Geometric |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |























