š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Lizton Area Rug - Clearance
| Collection: | Lizton |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Tan |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Wool, 40% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.16" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Lizton Area Rug - Clearanceā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Lizton |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Tan |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Wool, 40% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.16" |























