š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
















Lonut Checkered Jute Area Rug - Clearance
| Collection: | Lonut |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Brown |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
| Fringe Length: | 4" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Lonut Checkered Jute Area Rug - Clearanceā
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Lonut |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Brown |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
| Fringe Length: | 4" |























