š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Loria Area Rug - Clearance
| Collection: | Loria |
|---|---|
| Colors: | Blue, White, Black, Olive, Rust, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.43" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Polypropylene |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Select Title
From $66.15
Original: $189.00
-65%Loria Area Rug - Clearanceā
$189.00
$66.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Loria |
|---|---|
| Colors: | Blue, White, Black, Olive, Rust, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.43" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Polypropylene |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |























