

Feizy Lorrain Modern Geometric - Ivory/Black Area Rug
| Collection: | Lorrain |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Black |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: 100%Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary,Mid-Century Modern,Luxury & Glam |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.28" |
Original: $119.00
-65%$119.00
$41.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Lorrain |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Black |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: 100%Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary,Mid-Century Modern,Luxury & Glam |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.28" |























