š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Louise Area Rug - Clearance
| Collection: | Louise |
|---|---|
| Colors: | Yellow, Sage |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 34% Acrylic, 33% Cotton, 33% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Louise Area Rug - Clearanceā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Louise |
|---|---|
| Colors: | Yellow, Sage |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 34% Acrylic, 33% Cotton, 33% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |























