š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Four Hands Nala Area Rug
| Collection: | Lucca |
|---|---|
| Colors: | Taupe |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 35% Jute / 65% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Egypt |
| Thickness: | 0.6" |
Select Title
From $69.65
Original: $199.00
-65%Four Hands Nala Area Rugā
$199.00
$69.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Lucca |
|---|---|
| Colors: | Taupe |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 35% Jute / 65% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Egypt |
| Thickness: | 0.6" |























