š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now












Luciana Handmade Galey Alix x LIVABLISS GALU-2300 Area Rug
| Colors: | Rose, Taupe, Sage, Antique Gold, Charcoal |
|---|---|
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.28" |
Select Title
From $89.00
Luciana Handmade Galey Alix x LIVABLISS GALU-2300 Area Rugā
$89.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Rose, Taupe, Sage, Antique Gold, Charcoal |
|---|---|
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.28" |























