🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now


















Lugo Luxe Area Rug with tassels - Clearance
| Collection: | Lugo |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Ivory, Medium Gray, Light Gray, Dusty Pink, Pale Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.22" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.41" |
| Fringe Length: | 0.1" |
Select Title
From $13.65
Original: $39.00
-65%Lugo Luxe Area Rug with tassels - Clearance—
$39.00
$13.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Lugo |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Ivory, Medium Gray, Light Gray, Dusty Pink, Pale Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.22" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.41" |
| Fringe Length: | 0.1" |























