



Feizy Luxe Velour Modern Solid - Taupe/Gray Area Rug
| Collection: | Luxe Velour |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Gray |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100%Polyester / Warp: Anti slip rubber |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1.06" |
| Styles: | Contemporary,Casual,Southwestern |
| Backing: | Anti slip rubber |
| Made In: | China |
| Thickness: | 1.06" |
Original: $439.00
-65%$439.00
$153.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Luxe Velour |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Gray |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100%Polyester / Warp: Anti slip rubber |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1.06" |
| Styles: | Contemporary,Casual,Southwestern |
| Backing: | Anti slip rubber |
| Made In: | China |
| Thickness: | 1.06" |























