š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Lysander Area Rug - Clearance
| Collection: | Lysander |
|---|---|
| Colors: | Blue, Beige, Dark Red, Light Sage |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.7" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1" |
Select Title
From $13.65
Original: $39.00
-65%Lysander Area Rug - Clearanceā
$39.00
$13.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Lysander |
|---|---|
| Colors: | Blue, Beige, Dark Red, Light Sage |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.7" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1" |























