






Feizy Lytton Modern Geometric - Gray/Ivory Area Rug
| Collection: | Lytton |
|---|---|
| Colors: | Gray, Ivory |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: 100%Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.51" |
| Styles: | Contemporary,Casual,Scandinavian |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |
Original: $129.00
-65%$129.00
$45.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Lytton |
|---|---|
| Colors: | Gray, Ivory |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: 100%Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.51" |
| Styles: | Contemporary,Casual,Scandinavian |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |























