š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Mabahin Area Rug - Clearance
| Collection: | Mabahin |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Teal, Burgundy, Black, Burnt Orange, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.67" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.79" |
| Fringe Length: | 4.6" |
Select Title
From $55.65
Original: $159.00
-65%Mabahin Area Rug - Clearanceā
$159.00
$55.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Mabahin |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Teal, Burgundy, Black, Burnt Orange, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.67" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.79" |
| Fringe Length: | 4.6" |























