š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Macclenny Area Rug - Clearance
| Collection: | Macclenny |
|---|---|
| Colors: | Peach, White, Light Sage, Dark Purple, Lime Green |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 80% Wool, 20% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
| Fringe Length: | 1.5" |
Select Title
From $48.65
Original: $139.00
-65%Macclenny Area Rug - Clearanceā
$139.00
$48.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Macclenny |
|---|---|
| Colors: | Peach, White, Light Sage, Dark Purple, Lime Green |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 80% Wool, 20% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
| Fringe Length: | 1.5" |























