š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Macgregor Area Rug - Clearance
| Collection: | Macgregor |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Light Gray, Olive, Sage, Light Slate |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 70% Viscose, 30% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Macgregor Area Rug - Clearanceā
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Macgregor |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Light Gray, Olive, Sage, Light Slate |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 70% Viscose, 30% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |























