






Feizy Macklaine Transitional Distressed - Ivory/Silver/Black Area Rug - Clearance
| Collection: | Macklaine |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Silver Gray, Black |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Polyester, Polypropylene / Warp: Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Bohemian & Eclectic,Bohemian |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Original: $519.00
-65%$519.00
$181.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Macklaine |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Silver Gray, Black |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Polyester, Polypropylene / Warp: Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Bohemian & Eclectic,Bohemian |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























