š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now














Maddington Gray Marble Thick Luxe Rug
| Collection: | Maddington |
|---|---|
| Colors: | White, Olive, Taupe, Medium Gray, Light Gray, Pale Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polyester, 50% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
| Fringe Length: | 0.43" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Maddington Gray Marble Thick Luxe Rugā
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Maddington |
|---|---|
| Colors: | White, Olive, Taupe, Medium Gray, Light Gray, Pale Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polyester, 50% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
| Fringe Length: | 0.43" |























