š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Magnolia Beige 2301 Area Rug - Clearance
| Collection: | Magnolia |
|---|---|
| Colors: | Beige, Brown, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.43" |
| Styles: | Contemporary,Transitional |
| Made In: | Turkey |
| Fringe Length: | 4.3" |
| Thickness: | 0.43" |
Select Title
From $27.65
Original: $79.00
-65%Magnolia Beige 2301 Area Rug - Clearanceā
$79.00
$27.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Magnolia |
|---|---|
| Colors: | Beige, Brown, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.43" |
| Styles: | Contemporary,Transitional |
| Made In: | Turkey |
| Fringe Length: | 4.3" |
| Thickness: | 0.43" |























