š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Maho Ivory Area Rug - Clearance
| Collection: | Maho |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Medium Gray, Dark Red, Tan, Beige, Light Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.98" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.26" |
Select Title
From $38.15
Original: $109.00
-65%Maho Ivory Area Rug - Clearanceā
$109.00
$38.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Maho |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Medium Gray, Dark Red, Tan, Beige, Light Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.98" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.26" |























