š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now














Mahsa Area Rug - Clearance
| Collection: | Mahsa |
|---|---|
| Colors: | Cream, Black |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.51" |
| Styles: | Geometric |
| Backing: | Polypropylene |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Mahsa Area Rug - Clearanceā
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Mahsa |
|---|---|
| Colors: | Cream, Black |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.51" |
| Styles: | Geometric |
| Backing: | Polypropylene |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |























