š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Maia Jute & Leather Area Rug - Clearance
| Collection: | Maia |
|---|---|
| Colors: | Tan, Charcoal, Dark Brown |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 70% Jute, 30% Leather / Warp: 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 3" |
Select Title
From $31.15
Original: $89.00
-65%Maia Jute & Leather Area Rug - Clearanceā
$89.00
$31.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Maia |
|---|---|
| Colors: | Tan, Charcoal, Dark Brown |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 70% Jute, 30% Leather / Warp: 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 3" |























