š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now










Malandag Area Rug - Clearance
| Collection: | Malandag |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Gray, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
| Fringe Length: | 4.3" |
Select Title
From $59.00
Malandag Area Rug - Clearanceā
$59.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Malandag |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Gray, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
| Fringe Length: | 4.3" |























