š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Manaring Luxe Thick Area Rug
| Collection: | Manaring |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, Gray, Tan, Dark Red, Light Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 90% Polypropylene, 10% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.71" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.79" |
Select Title
From $48.65
Original: $139.00
-65%Manaring Luxe Thick Area Rugā
$139.00
$48.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Manaring |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, Gray, Tan, Dark Red, Light Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 90% Polypropylene, 10% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.71" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.79" |























