š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now










Mangaldan Area Rug - Clearance
| Collection: | Mangaldan |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, Gray, Tan, Dark Red, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 90% Polypropylene, 10% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.71" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.79" |
Select Title
From $59.15
Original: $169.00
-65%Mangaldan Area Rug - Clearanceā
$169.00
$59.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Mangaldan |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, Gray, Tan, Dark Red, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 90% Polypropylene, 10% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.71" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.79" |























