š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now










Mantee Area Rug - Clearance
| Collection: | Mantee |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Black |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.78" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.78" |
Select Title
From $49.00
Mantee Area Rug - Clearanceā
$49.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Mantee |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Black |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.78" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.78" |























