š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Marblemount Carpet - Clearance
| Collection: | Marblemount |
|---|---|
| Colors: | Tan, Light Brown, Olive, Dark Red, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
| Fringe Length: | 1.5" |
Select Title
From $38.15
Original: $109.00
-65%Marblemount Carpet - Clearanceā
$109.00
$38.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Marblemount |
|---|---|
| Colors: | Tan, Light Brown, Olive, Dark Red, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
| Fringe Length: | 1.5" |























