š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now















Mardin Abstract Area Rug - Clearance
| Collection: | Mardin |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Pink, Rust, Medium Gray, Light Gray, Off White, Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Abstract |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.28" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Mardin Abstract Area Rug - Clearanceā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Mardin |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Pink, Rust, Medium Gray, Light Gray, Off White, Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Abstract |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.28" |























