š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now














Margosatubig Area Rug
| Collection: | Margosatubig |
|---|---|
| Colors: | Black, Cream, Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Cotton |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.25" |
| Fringe Length: | 5" |
Select Title
From $48.65
Original: $139.00
-65%Margosatubig Area Rugā
$139.00
$48.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Margosatubig |
|---|---|
| Colors: | Black, Cream, Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Cotton |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.25" |
| Fringe Length: | 5" |























