







Feizy Marlowe Modern Chevron - Tan/Blue Area Rug - Clearance
| Collection: | Marlowe |
|---|---|
| Colors: | Tan, Blue |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100%Viscose / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary,Casual,Industrial |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Original: $479.00
-65%$479.00
$167.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Marlowe |
|---|---|
| Colors: | Tan, Blue |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100%Viscose / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary,Casual,Industrial |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























