






Feizy Marquette Transitional Oriental - Taupe/Silver/Blue Area Rug
| Collection: | Marquette |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Silver Gray, Blue |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Polyester, Acrylic / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Transitional,Vintage,Casual |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |
Original: $199.00
-65%$199.00
$69.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Marquette |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Silver Gray, Blue |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Polyester, Acrylic / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Transitional,Vintage,Casual |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |























