š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Max Handmade Becki Owens x LIVABLISS BOMX-2301 Area Rug
| Colors: | Ivory, Beige, Tan, Light Slate, Charcoal |
|---|---|
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.04" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $40.25
Original: $115.00
-65%Max Handmade Becki Owens x LIVABLISS BOMX-2301 Area Rugā
$115.00
$40.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Ivory, Beige, Tan, Light Slate, Charcoal |
|---|---|
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.04" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























