š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Max Handmade Becki Owens x LIVABLISS BOMX-2305 Area Rug
| Colors: | Ivory, Charcoal, Blue, Ash, Cream |
|---|---|
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.04" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
Select Title
From $40.25
Original: $115.00
-65%Max Handmade Becki Owens x LIVABLISS BOMX-2305 Area Rugā
$115.00
$40.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Ivory, Charcoal, Blue, Ash, Cream |
|---|---|
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.04" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |























