š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Mazal Area Rug - Clearance
| Collection: | Mazal |
|---|---|
| Colors: | Gray, Beige, Cream, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polypropylene, 50% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Select Title
From $48.65
Original: $139.00
-65%Mazal Area Rug - Clearanceā
$139.00
$48.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Mazal |
|---|---|
| Colors: | Gray, Beige, Cream, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polypropylene, 50% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |























