š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now














Coby Deep Teal Avant Garde Thick Luxe Area Rug
| Collection: | Meer |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Medium Gray, Teal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.54" |
| Fringe Length: | 0.5" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Coby Deep Teal Avant Garde Thick Luxe Area Rugā
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Meer |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Medium Gray, Teal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.54" |
| Fringe Length: | 0.5" |























