š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Mehta Area Rug - Clearance
| Collection: | Mehta |
|---|---|
| Colors: | Cream, Charcoal, Mustard, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Select Title
From $38.15
Original: $109.00
-65%Mehta Area Rug - Clearanceā
$109.00
$38.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Mehta |
|---|---|
| Colors: | Cream, Charcoal, Mustard, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |























