






Feizy Melrose Transitional Distressed - Ivory/Green/Blue Area Rug
| Collection: | Melrose |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Green, Blue |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Polypropylene, Polyester, Viscose / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Transitional,Bohemian & Eclectic,Vintage |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.47" |
Original: $109.00
-65%$109.00
$38.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Melrose |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Green, Blue |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Polypropylene, Polyester, Viscose / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Transitional,Bohemian & Eclectic,Vintage |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.47" |























