š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Meng Area Rug - Clearance
| Collection: | Meng |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Light Slate, Off - White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.27" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.45" |
Select Title
From $49.00
Meng Area Rug - Clearanceā
$49.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Meng |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Light Slate, Off - White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.27" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.45" |























