š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now




Menomonie Area Carpet - Clearance
| Collection: | Menomonie |
|---|---|
| Colors: | Navy, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Hand Hooked |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Outdoor Latex |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.63" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Menomonie Area Carpet - Clearanceā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Menomonie |
|---|---|
| Colors: | Navy, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Hand Hooked |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Outdoor Latex |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.63" |























