š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Merab Area Rug - Clearance
| Collection: | Merab |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Teal, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $89.00
Merab Area Rug - Clearanceā
$89.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Merab |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Teal, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























